Vánoční cukroví 

 

Seznam cukroví v balíku "Vánoční cukroví mix"Kokosové oříšky


Kokosové těsto ručně tlačeno do formiček, plněno máslovým krémem s přidáním vanilky a rumu, obalované vanilkovým cukrem.

Včelí úly


Nepečené vánoční cukroví z mletých dětských piškotů, vlašských ořechů, pravého másla a rumu, lepená ořechovým krémem na ořechový podklad.

Medvědí pracny


Těsto z pravého českého másla, jemně sekaných vlašských ořechů, s vůni skořice, obalované vanilkovým cukrem.

Srdíčko


Vánoční cukroví z jemného lineckého těsta, vykrajované do tvaru srdíček, plněno jahodovým krémem, potaženo hořkou čokoládou, ručně zdobeno drobným sypáním.

Rafaelo


Nepečené vánoční cukroví ze sladkého mléka a kokosu, ručně tvarované do kuliček, obalované ve strouhaném kokosu, zdobeno mandlí v bílé čokoládě.

Linecké vánoční cukroví


Tradiční vánoční linecké těsto z pravého másla, plněné rybízovou marmeládou, jemně sypané moučkovým cukrem.

Nugátová delikatesa


Kolečka vykrajované z ořechového těsta, plněno nugátovým krémem, potaženo hořkou čokoládou a jemně přestříkáno bílou čokoládou do tvaru mřížky.

Mandlová pochoutka


Vaflové těsto vykrajované do tvaru obdélníčků, plněno mandlovým krémem, lehce přestříkáno hořkou čokoládou.

Rozkvetlý leknín


Sladké cukroví z lineckého máslového těsta, plněné vanilkovým krémem, sypané moučkovým cukrem, jemně zdobené pravou brusinkou.

Vánoční podkova


Vánoční cukroví z jemného kakaového těsta, ručně vykrajované do tvaru podkovy, plněné čokoládovým krémem, potaženo hořkou čokoládou, ručně zdobeno.

Košíček bílý


Kvalitní kokosovo máslové těsto, ručně tlačeno do malých formiček, plněno vanilkovým krémem, potaženo bílou čokoládou, ručně zdobeno drobnými barevnými kuličkami.

Čokoládová kostka


Vykrajované cukroví z čokoládového těsta plněno jahodovou marmeládou, máčeno v hořké čokoládě, jemně sypáno kokosem.

Vanilkový rohlíček


Jemné těsto z pravého českého másla, z pravých jemně sekaných sladkých mandlí a vlašských ořechů, ručně tvarované, pečené při nízké teplotě, obalované vanilkovým cukrem.

Košíček hnědý


Ořechové těsto ochucené jemně kakaem, ručně tlačeno do malých formiček, plněno čokoládovým krémem, potaženo hořkou čokoládou, zdobeno praženým lískovým oříškem.